Buy Me A Coffee
Link do https://www.tiktok.com/@dostanesieLink do https://instagram.com/dostanesieLink do https://discord.gg/7RTy5Rtumr

Akademia Morska w Szczecinie

Logo Akademia Morska w Szczecinie

O uczelni

Ta morska uczelnia jest kontynuatorką tradycji edukacji morskiej, istniejących od 1947 roku szkół morskich w Szczecinie.


Historia Akademii Morskiej w Szczecinie, podobnie jak wyższego szkolnictwa morskiego na Pomorzu Zachodnim, wiąże się nierozerwalnie z historią Wydziału Nawigacyjnego. Propozycja zlokalizowania w Szczecinie szkoły kształcącej kadry dla potrzeb gospodarki morskiej powstała już w grudniu 1945 roku. Z wielu koncepcji realizacji tego zamiaru przeważyło przeniesienie Wydziału Nawigacyjnego z Państwowej Szkoły Morskiej z Gdyni do Szczecina.


Głównym celem działalności uczelni jest kształcenie wysoko wykwalifikowanych kadr oficerskich: nawigatorów i mechaników, odpowiadających wymaganiom współczesnej floty transportowej i rybackiej oraz kształcenie eksploatacyjnych służb armatorskich i portowych floty morskiej i śródlądowej.


źródło: am.szczecin.pl, Wikipedia

Kierunki

Marzą Ci się studia na AM Szczecin? Mamy nadzieję, że informacje znalezione na naszej stronie utwierdzą Cię w przekonaniu, że czeka Cię świetlana przyszłość!

Progi, punkty rekrutacyjne, przeliczniki i kalkulator Akademia Morska w Szczecinie - wszystko w jednym miejscu

Dbamy o to, żebyś w łatwy sposób mogła/mógł sprawdzić progi punktowe. Wylicza je nasz kalkulator przeliczników na AM Szczecin. Nie obawiaj się o wiarygodność danych - przeliczniki są udostępniane przez uczelnie i pochodzą wyłącznie z oficjalnych źródeł. Upewnij się również, czy na wybrany przez Ciebie kierunek obowiązują egzaminy wstępne.

Harmonogram rekrutacji na Akademia Morska w Szczecinie

1. Podaj swoje wyniki z matury (min. 4):

    %

    Twoje wyniki:

    Podaj co najmniej 4 przedmioty