Buy Me A Coffee
Link do https://www.tiktok.com/@dostanesieLink do https://instagram.com/dostanesieLink do https://discord.gg/7RTy5Rtumr

Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie

Logo Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie

O uczelni

Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie jako nowoczesna i odwołująca się do swojej tradycji Uczelnia pełni misję odkrywania prawdy i przekazywania wiedzy przez prowadzenie badań naukowych i kształcenie studentów, stanowiąc integralną część narodowego i europejskiego systemu edukacji i nauki oraz przygotowuje swoich absolwentów do współtworzenia gospodarki opartej na wiedzy. Akademia realizuje swoje cele z udziałem całej wspólnoty akademickiej obejmującej nauczycieli akademickich, studentów, doktorantów i pracowników administracyjnych Uczelni.


Uczelnia kształci 4557 studentów i doktorantów, przy udziale 369 nauczycieli akademickich.


źródło: awf.edu.pl

Kierunki

Marzą Ci się studia na AWF Warszawa? Mamy nadzieję, że informacje znalezione na naszej stronie utwierdzą Cię w przekonaniu, że czeka Cię świetlana przyszłość!

Progi, punkty rekrutacyjne, przeliczniki i kalkulator Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie - wszystko w jednym miejscu

Dbamy o to, żebyś w łatwy sposób mogła/mógł sprawdzić progi punktowe. Wylicza je nasz kalkulator przeliczników na AWF Warszawa. Nie obawiaj się o wiarygodność danych - przeliczniki są udostępniane przez uczelnie i pochodzą wyłącznie z oficjalnych źródeł. Upewnij się również, czy na wybrany przez Ciebie kierunek obowiązują egzaminy wstępne.

Harmonogram rekrutacji na Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie

1. Podaj swoje wyniki z matury (min. 4):

  %

  Twoje wyniki:

  Podaj co najmniej 4 przedmioty

  Szczegółowe progi punktowe na wszystkie kierunki studiów na Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie (z lat: 2021, 2022)

  Progi punktowe na AWF Warszawa
  KierunekPróg punktowy (1. tura rekrutacji)Rok
  Fizjoterapia592021
  Fizjoterapia1962022
  Pielęgniarstwo902022
  Sport1402022
  Terapia Zajęciowa162021
  Terapia Zajęciowa482022
  Turystyka i Rekreacja92021
  Turystyka i Rekreacja2202022
  Wychowanie Fizyczne222021
  Wychowanie Fizyczne2402022