Przejdź do treści
Strona główna » Status Uczelni Zweryfikowanej – co oznacza i jak go uzyskać?

Status Uczelni Zweryfikowanej – co oznacza i jak go uzyskać?

  • przez

Głównym celem portalu dostanesie.pl jest zagwarantowanie użytkownikom dostępu do najwyższej jakości informacji o 3800 kierunkach studiów przy zachowaniu wygody korzystania z naszego interfejsu. Każdego roku poświęcamy wiele godzin pracy na analizę oferty edukacyjnej prawie 80 uczelni publicznych w Polsce, od tak małych jak akademie wychowania fizycznego, które mają średnio 8 kierunków, po największe instytucje pokroju Uniwersytetu Warszawskiego czy Jagiellońskiego.

Informacje zebrane ze wszystkich uczelni są następnie porównywane z aktualnym stanem naszej bazy. W razie potrzeby, nanoszone są niezbędne zmiany: dodanie, usunięcie lub aktualizacja danych o kierunku, wydziale, a czasami nawet całej uczelni (np. kiedy Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie zmienił nazwę na Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie).

Naturalnie, w toku naszej pracy mogą pojawić się błędy. Zdarza się, że kierunek jest przypisany do złego wydziału, liczba semestrów odbiega od prawdziwej wartości lub w portalu wciąż widnieje kierunek, który został zawieszony. W celu eliminacji tych błędów zdecydowaliśmy o wprowadzeniu statusu Uczelni Zweryfikowanej i nawiązaniu współpracy z zainteresowanymi podmiotami, by zapewnić najbardziej aktualne, rzetelne dane.

Co oznacza status “Uczelnia Zweryfikowana”

Status Uczelni Zweryfikowanej w portalu dostanesie.pl otrzymują instytucje, które nawiązały z nami współpracę w celu utrzymania wysokiej jakości aktualnych informacji. W przypadku placówek z tym statusem dane zostały sprawdzone nie tylko przez zespół dostanesie.pl, ale także pracowników danej uczelni. Dzięki temu jesteśmy pewni, że informacje, które przeczytacie na naszym portalu o wybranej uczelni, są pewne i można na nich polegać.

Status Uczelni Zweryfikowanej nie przysługuje uczelniom, które nie dokonają weryfikacji po swojej stronie. Nie jest to znaczek, który można kupić, jak w przypadku wielu innych portali oznaczających uczelnie jako „polecane”.

Jak uzyskać status Uczelni Zweryfikowanej?

W celu uzyskania statusu Uczelni Zweryfikowanej zapraszamy uczelnie do kontaktu pod adresem kontakt@dostanesie.pl. Mail musi być wysłany z maila pracowniczego, a osoba kontaktująca się z nami powinna być możliwa do znalezienia jako pracownik na publicznej stronie uczelni. Tym samym chcemy uniknąć możliwości podszywania się pod pracowników już na pierwszym etapie współpracy. Po nawiązaniu kontaktu możliwa będzie wymiana informacji i sprawdzenie, czy profile uczelni na naszej stronie są wolne od błędów i nieaktualnych danych.

Status Uczelni Zweryfikowanej na portalu dostanesie.pl jest przyznawany na rok akademicki. Pierwszą uczelnią, która otrzymała to oznaczenie jest Politechnika Świętokrzyska.

Zostaw komentarzCancel reply